09177342700

شیراز، فرهنگشهر، تاکستان 10

هر روز هفته از 7 صبح الی 9 شب

بالا

خدمات ما

از بارزترین مشخصه های هویت شهر نمای ساختمان است که باید همگون با نمای شهری و بافت نمای ساختمان های مجاور طراحی شود. از جمله مواردی که باید در طراحی نما ساختمان به آن توجه کرد:

گروه تک هوم توانایی طراحی و اجرای کلیه ی نماها ساختمانی با رعایت استانداردها و ضوابط شهرداری را دارد و این اطمینان را به مشتریان خود میدهد که به بهترین شیوه ی ممکن وظیفه ی خود را انجام دهد. همه ما به این امر واقفیم که اجرای یک دکور خوب و یا یک بازسازی مورد پسند تا چه حد بر زیبایی و استفاده بهینه از محیط تاثیر گذار است.این گروه با افتخار اعلام میدارد با بیش از 10 سال سابقه درخشان در زمینه ی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی آمادگی خدمت رسانی و ارایه خدمات با هدف بالا بردن سطح کیفی و زیبایی محیط شما در زمینه ی مسکونی تجاری اداری و سایر فضاهای عملکردی میباشد.

طراحی پروژه های تجاری

مجموعه فعالیت هایی که باعث میشود تا یک ساختمان مجددا قابل سکونت و استفاده باشد را بازسازی ساختمان میگویند. بازسازی ساختمان به صورت جزئی و همچنین کلی انجام میشود که در روش جزئی بازسازی تنها یک بخش از ساختمان و در روش کلی تمام قسمت های ساختمان که ممکن است بیرون و یا داخل سازه باشد مورد مرمت قرار میگیرد. بازسازی ساختمان علاوه بر اینکه باعث میشود تا قسمت های آسیب دیده احیا شوند، جان تازه ای نیز به جلوه ظاهری ساختمان میبخشد. بازسازی ساختمان لوکس و تعمیرات ساختمان هزینه های هنگفت تعویض ساختمان را ندارد و بسیار مقرون بصرفه تر میباشد.

m

مشاوره طراحی و اجرا

مشاوره طراحی و اجرا

m

بازسازی ساختمان و محوطه سازی

گروه بازسازی ساختمان و اجرای دکوراسیون داخلی تک هوم پروژه های اجرایی و پیمانکاری خود را با رعایت استانداردهای فنی واجرایی با همکاری مهندسان مجرب در زمینه ی دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان اجرا می نماید.
هر ساختمان دارای فضاهای مختلفی است که هرکدام از عناصری مانند سقف ها ,دیوارها,کف ها ,پله ها, درها و… تشکیل شده و شامل اجزاء ومصالح مختلفی است.تنها با طراحی دقیق و سازمان دهی درست اجزاست که می توان کارآیی , دوام و زیبایی ساختمان را تأمین کردو با هدف کم ترین هزینه و انرژی , احداث و بهره برداری دراز مدت از بنا را عملی نمود. این گروه برای اجرای پروژه های با کیفیت , زیبا و بادوام با جمع آوری اطلاعات کافی در مورد جزییات اجرایی یک ساختمان , حجم مصالح مصرفی , میزان هزینه و نیروی کار مورد نیاز , تصمیم گیری و برنامه ریزی درستی انجام می دهد.

m

تماس با ما

کجوری: 09177342700 / مهبدنیا: 09173017131

شنبه تا چهارشنبه 8 الی 20 / پنجشنبه 8 الی 15

شیراز- بلوار فرهنگ شهر- خیابان تاکستان - کوچه 10